אודות סמל בלייזר

סמל בלייזר בע"מ – אנו מומחים בתחום הסימון והחריטה בלייזר. סימון בלייזר מאפשר דיוק ברזולוציה גבוהה, תוך הכנה קלה לפעולות מגוונות. ניתן לשלוט בקלות בעומקה של חריטה בלייזר כדי לאפשר ביצוע חריטה אומנותית עדינה, כמו גם צורות עדינות פחות של סימונים תעשייתיים. המומחיות של סמל בלייזר מבוססת על שיטות חריטה הלייזר והצריבה בלייזר YAG ו-CO2. שתי השיטות מציעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות לכל סוג של יישומי סימון, חריטה בלייזר, חיתוך ועיבוד מיקרוני שמחייבים מהירות, דיוק, קיבוע ואיכות גבוהה. השימוש בטכנולוגיות מרובות אלו משמשת אותנו בחברת סמל בלייזר לקחת חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור של מוצר הלקוח או בניית המוצר לבקשתו הייחודית, ובכך יחד אנו בונים את המוצר המוגמר. מרגע קבלת ההחלטה נציגנו יעבדו עמכם באופן שוטף מרגע הצעת המחיר ועד קבלת הסחורה.

סמל בלייזר

חריטה וסימון מוצרים בלייזר

מכונות הלייזר שלנו אמינות,מהירות, נוחות וקלות לתפעול עם תוכנה בעברית.  גם סוג מקור הלייזר המותקן במכונה מותאם לסוג החומר איתו עובד הלקוח. לכל מכונה ייעוד המתאים לסימון על מגוון רחב של חומרים: פלסטיק, פרספקס, עץ, זכוכית, עור, נייר, מתכות שונות ועוד, ולסוגים שונים של עסקים: החל מחנויות מתנות ומשקאות, דרך קבלני חשמל וכלה במפעלי תעשייה והיי טק.

מכונת החריטה בלייזר מאפשרות לסמן ולחרוט במהירות ובדייקנות וללא מגע חומרי גלם רבים, כולל מתכות ברזליות אל ברזליות, (גם לאחר ציפוי וליטוש) וחומרים אורגניים, ניתן להתאים את המכונות לחומרים קשים ורכים, לשלוט על עומק הסימון או החריטה, ולבצעם על חלקים מכל גודל בעלי עומקים וצורות שונות.
ניתן לחרוט ולסמן כל שילוב של אותיות, ספרות וגרפיקה, כולל קודים וברקודים וכן סימון בשיטת הקידוד 2D DATA MATRIX כל היישומים נעשים באמצעות תוכנת הפעלה ידידותית, שניתן לייבא אליה גם קבצים מתוכנות אחרות וקבצי CAD

שאלות ותשובות

 • חריטה בלייזר הינה תהליך בו הקרן נפגשת עם החומרים וחורכת או מאדה שכבות של חומר בהתאם לעיצוב או החריטה שנבחרו. ניתן להגדיר את האזורים מראש, כך שהביצוע יהיה מושלם ונקי. חריטה בלייזר בדרך כלל נעשית לאורך קווים שמופיעים בשרטוט שהוכן מראש. יש אפשרות לקבוע את עוצמות קרן הלייזר: עומק, דיוק, צפיפות, מעגליות ועוד. בתהליך החריטה אין צורך להוסיף צבעים או פיגמנטים אחרים – מראה העיצוב הסופי מתקבל רק לאחר שמבצעים את החריטה וכשהוא מתבהר על המשטח, ניתן לראות את השינוי העיצובי בהשוואה למשטח הנקי. קיימים חומרים רבים שעוד לא ביצעו עליהם ניסוי חריטה, כך שאם עולה בדעתכם רעיון לבצע חריטה על חומר מסוים ואתם לא יודעים אם זה אפשרי, כדאי לבדוק את ההתנהגות של החומר בתהליך החריטה: לא כל חומר מגיב בצורה נקיה ואסתטית, ולפיכך לעיתים התוצאה תהיה פחות איכותית מהמצופה.

 • מכונות הלייזר שלנו מאפשרות חריטה וסימון על המוצרים הבאים:
  מתכת, עץ, זכוכית, פליז, אקריל, אלומיניום, נחושת ועוד…
  לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר – 03-6822112.

 • אנו עומדים במתן מענה של עד 7 ימי עסקים מרגע אישור הלקוח להדמיה.
  במידה והלקוח מעוניין בקבלת מענה מהיר יותר, או במידה ומדובר בהזמנה גדולה באופן משמעותי, יש לתאם ולבדוק זאת מראש בטלפון 03-6822112.

 • חושבים לקנות מתנה לבן או בת הזוג ומתלבטים איזו מתנה יכולה להיות מושלמת? חריטה בלייזר יכולה להתבצע על מגוון חומרים מקוריים כמו: עץ, גומי, אלומיניום, ברזל, נירוסטה, פלסטיק וזכוכית.
  לאחר שבחרתם את החומר בו אתם מעוניינים ליצור את המתנה הסופית, תוכלו לבצע חריטה מרגשת שכוללת ברכה או אפילו חתימה אישית של שמותיכם. הרבה אנשים אוהבים לחרוט על עטים או אפילו לרכוש משטח של עץ, לעצב אותו בצורה מסוימת ולחתום עליו משפטים מרגשים. קיים מגוון אופציות של חריטה וסימון ואת רובם אנשים בוחרים היות ומדובר על משהו נקודתי, אסתטי ואישי.

 • ניתן ליצור איתנו קשר במספר דרכים:
  משרדנו נמצא בכתובת – דרך בן צבי 84 תל אביב  – חנות מס' 523 (נא לתאם מראש)
  שעות הקבלה: 9:00 – 16:00 בימי א'-ה'.
  ניתן גם ליצור קשר במייל: [email protected]
  ובנייד: 050-8223092 (מירב)