עגלת הצעות מחיר מוצר 1
לקוח רשום? התחבר
שירות לקוחות: 03-6822112
מוצרי פרסום של חברת סמל בלייזר בע"מ
קטלוג מוצרים
מוצרי פרסום במבצע !
למזמינים ממוצרי הקיץ וקמפינג הנחת מע"מ

למזמינים ממוצרי הקיץ וקמפינג הנחת מע"מ הקלק כאן למבצע

חריטה אומנותית על עץ

חריטה אומנותית על עץ

 

חריטה על עץ היא מחווה מאוד מרגשת שניתן לתת לחברים אהובים, לעובדים, לבן או לבת הזוג ועוד. עץ הנו חומר טבעי, קשיח ומוצק שמחזיק לאורך שנים בגלל עמידותו האיכותית. הוא מגיע בכמה סוגים וצבעים, סגנונות וצורות וניתן להשתמש בו בהרבה תעשיות שונות: תחום ההנדסה, הרפואה, הביטחון, אלקטרוניקה ומתאים גם ללקוחות פרטיים שמעוניינים לבצע חריטה מיוחדת על עץ.

 

הרבה אנשים אוהבים לבצע חריטה על עץ מהרבה סיבות: מדובר בחומר שנותן תחושה חמימה, הוא נראה טוב לאחר גילופים רבים וניתן לבצע אתו הרבה עיצובים מיוחדים לאירועים רבים. אם אתם מארגנים אירוע או הפקה ומעוניינים ליצור משהו מיוחד – תדעו שניתן לעצב דברים רבים מעץ שמשדרים יוקרתיות, איכותיות, מראה נקי, אסתטי, סולידי ומשובח. לעץ יש יכולת מופלאה להפוך מצורתו המקורית והמגושמת, לתצורה נקייה לאחר ביצוע גימורים סופיים, מריחת צבע או לכה שמשפרים את המראה החיצוני ובמקביל שומרים על מראהו הטבעי. קיימים סוגים רבים של עצים שניתן לבצע עליהם חריטה בלייזר: איפאה, זבראנו, אבוני ושורשים שונים.

 

חולמים על שלט כניסה לבית עם חריטה בלייזר של השמות שלכם? חושבים על עיצוב ביתי מלא מעץ? הכל ניתן לעשות. היום תמצאו בהרבה בתים, שלט כניסה לבית מעוצב מעץ עם כיתובים ועיטורים מיוחדים. תוכלו כמובן לעצב דברים נוספים שיעצבו את הבית בדיוק כמו שחלמתם. עולם העיצוב בשילוב עץ התפתח עם השנים והגיע לתחומים נוספים כמו: בנייה, ריהוט פנים וריהוט חוץ, עיצוב פנים ואדריכלות ועוד. תוכלו לראות הרבה בקתות עשויות מעץ, פרגולות, דלתות, רעפים, ושילובים עץ רבים בפנים ומחוץ לבית.

 

חריטת עץ בלייזר אפשרית על מגוון עצים ונותנת תוצאה מקצועית יותר לעומת אזורים ללא חריטה כלל. ברגע שמבצעים חריטה על העץ, צריך לדעת שיש השפעה על הביצוע לפי הבחירה של העץ: צריך לשים לב למבנה שלו, לסיבים, האם מדובר בעץ עם סיבים צפופים, חשוב לבדוק את זה. בנוסף, צריך לברר את מידת הלחות או היובש. לפעמים, אנחנו רוצים לצבוע או למרוח לכה על העץ, חשוב לדעת שהספיגה תיעשה בצורה איכותית מבלי להשאיר סימנים לא אסתטיים לאחר מכן.

 

ניתן לחרוט על עץ במגוון דרכים: קיימת חריטה קווית שעושה סימון קווי על פני המשטח של העץ. כלומר, בכל מקום שעובר הלייזר, העץ נצרב ונשאר סימן עדין ודק בעובי של הלייזר. חריטה מסוג הזה מאפשרת ללקוחות לבקש חריטת ברכות והקדשות מיוחדות וכן, ניתן למתג מוצרים באמצעות לוגו וכדומה. החריטה הנוספת היא חריטת שטח – מדובר בחריטה מלאה של תמונה או ציור כולל על פני משטח שלם של עץ. לאחר הביצוע יהיה ניתן לראות את החריטה בצורה בולטת מהעץ. לעומתה, קיימת חריטה על פני השטח, שמתבצעת בצורה עדינה יותר וכמעט בלתי נראית. משתמשים בסוג הזה בעיקר כשרוצים לחרוט על תמונות על גבי עץ ודברים עדינים נוספים.

 

בשביל ליצור יצירה מיוחדת מעץ עליכם לפנות לאנשי מקצוע שמתעסקים בביצוע חריטה בלייזר, שיבצעו עבורכם כל עיצוב שתבחרו. גם אם מדובר בעיצוב רהיטים, חשוב לדעת לבצע את הצביעה בצורה מסוימת ולדאוג שהייבוש יהיה מקצועי. חושבים לשנות את עיצוב הבית ולהפוך אותו לחמים יותר? עיצוב מעץ יכול להפוך את ביתכם לייחודי.